Sankabos

Sankabos keitimas

Suplyšęs diskelis arba kodėl savalaikis sankabos keitimas padeda sutaupyti.

Sankabos diskelio andėklai dažniausiai trūksta dėl didelio jo nusidėvėjimo. Suplonėję andėklai ir judančios kniedės, laikančios juos prie diskelio neatlaiko apkrovų ir trūksta. Ar galima jausti sankabos diskelio nusidėvėjimą? Taip, galima. Pradeda buksuoti sankaba ir pasunkėja sankabos pedalo minimas. Pasitaiko atvejų, kai automobilių savininkai susiduria su problemomis, kai automobilis važiuoja greitai – 5 ar 6 pavara ir reikia greitėti.

Tokiu atveju automobilis greitėja ypatingai lėtai, šokinėja variklio sūkiai, arba automobilis apskritai negreitėja, o variklio sūkiai siekia 5000-6000 apsisukimų per minutę. Tai rodo, kad automobilio sankaba yra visiškai susidėvėjusi. Todėl tokiais atvejai labai svarbu ne tęsti pradėtą kelionę, o važiuoti į artimiausią automobilių servizą. Nes bet kuriuo metu automobilio sankabai pasiekus kritinį nusidėvėjimo momentą-automobilis sustos. Laiku atliktas sankabos keitimas neabejotinai sutaupys pinigus, kurie būtų reikalingi automobilio transportavimui į automobilių servizą keisti sankabą.

Suplyšęs sankabos diskelis. Sankabų keitimas
Suplyšę sankabos disko andėklai

Automobilio sankabos keitimas – nesvarbu kur?

Įvedę į Google paiešką frazę „sankabų keitimas“, paieškos lange pamatysite begale automobilių servizų ne tik Šiauliuose, bet ir visoje Lietuvoje, kurie su malonumu pakeis jūsų automobilio sankabą. Turite pasirinkti, savo automobilio sankabą, kuri taip pat atsakinga už tai, kaip jaučiatės vairuodami remontuoti bet kur ar vis tik kreiptis į specializuotą automobilių servizą, kuris tokia veikla užsiima jau daugelį metų. Turbūt nereikia diskutuoti – kaina ir kokybė labai skirtingos savokos, o daugelis automobilių servizų nurodo, kad tai pats geriausias kainos ir kokybės santykis. Tačiau visais atvejai nukenčia arba kliento piniginė ar kokybė.

Dėl kainos kaip ir aišku, jūs sumokate daug. Tačiau ką reiškia kokybė? Mūsų supratimu, kokybė, kai nereikia atvažiuoti kelis kartus, nes po dienos ar dviejų automobilio sankabos pedalas nukrenta prie pat kilimėlio, nes nepakeistas vienas iš dviejų sankabos cilindrų. Arba pakeisti keli smagračiai, tačiau vibracija niekur nedingsta. Mūsų praktikoje pasitaikė nemažai atvejų, kai į mus kreipiasi klientai, dėl kitų autoservisų broko ištaisymo. Todėl savo klientams galime garantuoti puikią darbų kokybę už prieinamą kaina.

 

Sankabų keitimas, sankabos keitimas
Suplyšęs sankabos diskas ir sudilęs sankabos diskatorius

Automobilių sankabų keitimas – ilgametė mūsų patirtis

Mes galime pakeisti lengvųjų automobilių ir mikroautobusų sankabas (cilindrus, diskelius, diskatorius, sankabos trosus). Esant galimybei  tam tikriems automobiliams galime atlikti tik dalinį sankabos keitimą t. y., pakeisti, tik sankabos disko andeklus. Pasitaiko, kai sankabos keitimas nėra būtinas, užtenka sankabą tiesiog sureguliuoti.

Klientai turėtų žinoti, kad nors sankabos disko andeklų keitimas yra pati pigiausia sankabos disko keitimo alternatyva, tačiau tai atliekame tik tada, kai pats sankabos diskas yra geros būklės, o  turima praktika patvirtina, kad konkretaus automobilio sankaba bus gerai veikianti ir ilgaamžė.

Tokią praktiką vykdome, nes klientai mums rūpi, todėl nenorime, jog beatodairiškas klientų pageidavimų vykdymas ar taupumas vėliau atneštų jiems dar didesniais išlaidas keičiant sankabą pakartotinai .  Naujus sankabos komplektus galime pasiūlyti labai gera kaina.