Trumpa istorija

Įmonė savo veiklą pradėjo 1994 metais. Apie dešimtmetį specializavomės remontuodami lengvųjų automobilių, mikroautobusų variklius ir pavarų dėžes, sankabas. Tačiau laikui bėgant supratome, kad tobulumą pasiekti keliose srityse yra labai sudėtinga. Gyvenimo tempui didėjant, automobilis tampa ne tik susisiekimo priemonė, bet dažnam žmogui ir verslo įrankiu. Todėl siekiant užtikrinti, kad mūsų klientams būtų suteiktos kokybiškos paslaugos, o remonto darbai atliekami per kuo trumpesnį terminą, pradėjome specializuotis, tik mechaninių pavarų dėžių ir sankabų remontu. Kadangi kitaip nei dauguma įmonių, mes specializuojamės gana siauroje srityje, todėl neabejotina, kad esame savo srities lyderiais Šiaulių regione. Bendradarbiaujame su įvairiomis įmonėmis visoje Lietuvoje, todėl jeigu būtinų dalių mes neturime-žinome kur jas gauti.

Kodėl rinktis mus?

Nes Jūs norite, kad automobilio remonto darbai būtų atlikti kokybiškai ir operatyviai. Jūsų pageidavimu, visas remontui būtinas dalis surasime patys ir Jus tenkinančia kaina. Savo klientams visada pasiūlome kelis automobilio remonto variantus atsižvelgdami į tai, kokiu tikslu ir kiek automobilis bus naudojamas. Todėl visada randamas optimaliausias variantas, kuris atitinka kainą, remontui naudojamų dalių ilgaamžiškumą ir patikimumą. Garantuojame, jokių nenumatytų ir neaptartų išlaidų jūs nepatirsite.

 

Kam savo automobilio remontui rinktis tarpininkus, jeigu galite tiesiogiai kreiptis į specializuotą mechaninių pavarų dėžių ir sankabų remonto servizą. Garantuojame, kad taip jūsų automobilio remonto kaštai bus žymiai mažesni, o automobiliu vėl pradėsite naudotis kur kas greičiau. Gaukite geriausias paslaugas iš pirmų rankų.

Draugai